63 10 27 00

Du kan ringe til os mandag – torsdag kl. 08.00 – 14.00 og fredag kl. 08.00 – 13.00

ODENSE

Blangstedgårdsvej 4
5220 Odense SØ
sosufyn@sosufyn.dk

SVENDBORG

A P Møllers Vej 39
5700 Svendborg
sosufyn@sosufyn.dk

MIDDELFART

Teglgårdsparken 104
5500 Middelfart
sosufyn@sosufyn.dk

SØG EFTER MEDARBEJDER

Aase Tækker Jensen

Underviser

Videreuddannelse

Anders Hauberg Rasmussen

Underviser

Grundforløb

Odense

Anette Andersen Bøgelund

Administrativ medarbejder

Videreuddannelse

Anette Killerup

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Anette Sørensen

Uddannelseskonsulent

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Anita Eysturtun

Underviser

Grundforløb

Middelfart

Ann Kristine Langholz

Underviser

Grundforløb

Ann-Marie Malmos

Underviser

EUX Velfærd

Odense

Læse- og specialvejleder

Anna Kristensen

Underviser

Videreuddannelse

Odense

Anna Mette Skov Boring

Underviser

Grundforløb

Odense

Anne Katrine Ørnstrup

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Odense

Anne Kirstine Flor

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Anne Mette Kromann Jensen

Underviser

Grundforløb

Anne Østergaard Jensen

HR-medarbejder

Økonomi og HR

Odense

Anne-Katrine Holm Brunse

Underviser

Grundforløb

Svendborg

Anne-Mette Mundt Andersen

Underviser

Videreuddannelse

Odense

Annette Hæstrup

AC-medarbejder

Økonomi

Odense

Annette Hejlsvig

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Annette Muldager

Underviser

Grundforløb

Pædagogisk assistentuddannelsen

Odense

Annette Strarup

Underviser

Grundforløb

EUX Velfærd

Odense

Asger Jacobsen

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Odense

Astrimaari Schneider

underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Bente Nørregaard Christensen

Underviser

Grundforløb

Svendborg

Berit Olsen

AC-medarbejder

Økonomi

Odense

Birthe Skovgård

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Bjarke Klein

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Bjørn Friis Jensen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Brian Hillersdal

IT-konsulent

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Brian Spangård Hansen

Underviser

Pædagogisk assistentuddannelsen

Odense

Britt Ditte Klingstrup

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

Britt Thomsen

Administrativ medarbejder

Elevadministrationen

Odense

Camilla Corvenius Christensen

Administrativ medarbejder

Odense

Camilla Ea Nielsen

Administrativ medarbejder

Videreuddannelse

Camilla Faurskov

Underviser

Grundforløb

Odense

Carina Jensen

Administrativ medarbejder

Odense

Cecilie Steensgaard Petersen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

Charlotte Henriksen

Underviser

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Charlotte Kolstad

Underviser

Videreuddannelse

Charlotte Limkilde Hansen

Underviser

EUX Velfærd

Odense

Charlotte Schultz

Underviser

Pædagogisk assistentuddannelsen

Odense

Charlotte Sigurdsson

Uddannelseschef

Ledelse

Middelfart

Odense

Svendborg

Charlotte Sophie Theill Recke

Administrativ medarbejder

Odense

Christian Bertelsen

Uddannelsesvejleder

Odense

Vejledning og optagelse

Christina Kjær Karlson

Underviser

Odense

Christina Pfeil Sørensen

Underviser

EUX Velfærd

Odense

Claus Hasle Larsen

Underviser

EUX Velfærd

Odense

Dora Seest Knudsen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

Dorte Feldborg Heide

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Svendborg

Dorthe Damsbo

Underviser

Grundforløb

Ellen Kjær Petersen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Ellen Stege

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Læse- og specialvejleder

Erik Breum Petersen

Underviser

EUX Velfærd

Middelfart

Odense

Freja Buus Midtgaard

Studentermedhjælper

Rekruttering

Odense

Gitte Rask Jensen

Administrativ medarbejder

Odense

Gunna Funder Hansen

Direktør

Ledelse

Middelfart

Odense

Svendborg

Hanne Eriksen

Underviser

Pædagogisk assistentuddannelsen

Hanne Vibeke Hjort

Direktionskonsulent

Odense

Heidi Hansen

Underviser

Svendborg

Heidi Sanna Jensen

Underviser

Grundforløb

Middelfart

Helena Nørbæk Skaalum

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

Helene Fuglsang Jørgensen

Uddannelsesleder

SOSU-hjælperuddannelsen

Videreuddannelse

Ledelse

Odense

Grundforløb+

Helene Svejgård Nielsen

Underviser

Pædagogisk assistentuddannelsen

Odense

Helle Holbech Sørensen

Underviser

Videreuddannelse

Odense

Helle Orland

Regnskabsmedarbejder

Økonomi og HR

Odense

Helle Steffensen

Underviser

Pædagogisk assistentuddannelsen

Odense

Helle Svendsen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Helmuth Petersen

Underviser

Pædagogisk assistentuddannelsen

EUX Velfærd

Odense

Henrik Christensen

Administrativ medarbejder

Elevadministrationen

Odense

Ida Bjørn Brown

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Odense

Ine Kobbelgaard

Underviser

Grundforløb

Odense

Ingrid Jørgensen

Servicemedarbejder

Service

Middelfart

Irene Siggaard Jensen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Jacqueline Schleiss Laursen

Underviser

Grundforløb

Svendborg

Jane Gervig Themsen

Kantineleder

Kantine

Odense

Jane Petersen

HR-medarbejder

Økonomi og HR

Odense

Janne Andsager

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

Janne Christoffersen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Jeanett Aabjerg

Kantinemedarbejder

Kantine

Odense

Jennie Nielsen

Underviser

Grundforløb

Odense

Jens Bo Juel

IT-konsulent

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Jette Buekjær Carlsen

Uddannelsesvejleder

Odense

Svendborg

Vejledning og optagelse

Jette Duus Hansen

Underviser

Odense

Jette Pløger

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Odense

Johannes Ingwersen

Underviser

Grundforløb

Jon Gade Jeppesen

Uddannelsesleder

Grundforløb 1

Ledelse

EUX Velfærd

Odense

Julie Sieger Egholm

Underviser

Grundforløb

Odense

Karin Grevelund

Underviser

Grundforløb 1

Svendborg

Kasper Carøe Hollister

Uddannelsessekretær

Elevadministrationen

Odense

Kathrine Henriksen

Administrativ medarbejder

Elevadministrationen

Odense

Kathrine Hess Mortensen

Underviser

Grundforløb

Odense

Katrine Vissing Tornø

Underviser

Odense

Kenneth Christensen

Underviser

Grundforløb

Odense

Kent Laursen

Teknisk serviceleder

Service

Svendborg

Kirsten Esther Scheffmann Kobborg

Underviser

Videreuddannelse

Odense

Laila Bech Alberg

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Grundforløb

Middelfart

Lajla Sanders

Kantinemedarbejder

Kantine

Odense

Lars Levin

Leder

IT, kommunikation og rekruttering

Ledelse

Odense

Lars Petersen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Lærke Damgaard Bjerg

Underviser

EUX Velfærd

Odense

Lene Munk Larsen

Pædagogisk konsulent

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Linda Green Ryborg

Administrativ koordinator

Elevadministrationen

Odense

Line Bjerge Hansen

Underviser

Odense

Læse- og specialvejleder

Line Krum Engebjerg

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Svendborg

Lisbet Hansen

Underviser

Grundforløb

Odense

Lisbeth Hansen

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Odense

Lisbeth Kolding

Underviser

Grundforløb

Odense

Lisbeth Thomsen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Lonnie Louisa Dyrbjerg Warren

Underviser

Odense

Louise Bjerkstad Mortensen

Underviser

Grundforløb

Odense

Louise Jensen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Louise Koldkjær

underviser

Videreuddannelse

Odense

Louise Marlene Jensen

Underviser

Odense

Louise Vinther Andersen

Administrativ medarbejder

Elevadministrationen

Odense

Mai-Britt Have

Underviser

Grundforløb

Svendborg

Maiken Brandsma Bech

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

Maiken Dimon Jensen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

Maj-Britt Bruun Madsen

Uddannelsesvejleder

Odense

Vejledning og optagelse

Maja Dupont

Uddannelsesvejleder

Odense

Vejledning og optagelse

Majbrit Bisgaard

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Odense

Malene Munk Ketelsen

Underviser

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Maria Camilla Johannsen

Koordinator

Økonomi og HR

Odense

Maria Falk Røjsmose

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Odense

Maria Helene Locht

Underviser

Odense

Maria Sandager Bøgelund

Underviser

Grundforløb

Svendborg

Mariam Farzad

Læse-skrive vejleder

Grundforløb

Odense

Marianne Højsgaard Madsen

Servicemedarbejder

Service

Odense

Mark Druett

Uddannelsesleder

Ledelse

Middelfart

Marlene Juul

Underviser

Grundforløb

Odense

Marlene Nordgren

Uddannelsesvejleder

Odense

Vejledning og optagelse

Martin Clausen

Kantinemedarbejder

Kantine

Odense

Merete Hald

Administrativ medarbejder

Elevadministrationen

Odense

Mette Greve

Regnskabsmedarbejder

Økonomi og HR

Odense

Mia Høj

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Michael Buch

Teknisk servicemedarbejder

Service

Svendborg

Mie Bødker Fich

Administrativ medarbejder

Elevadministrationen

Odense

Mille Pilegaard

Kommunikationskonsulent

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Morten Mossin

Kommunikationskonsulent

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Morten Nilsson

Underviser

Grundforløb

Odense

Nadja Brun

Underviser

EUX Velfærd

Odense

Nanna Bergholt

Underviser

Grundforløb

Odense

Naser Ebad Tabrizi

Teknisk servicemedarbejder

Service

Odense

Nils Broustbo

Teknisk serviceleder

Service

Odense

Nis Grønager Madsen

Underviser

Grundforløb

Odense

Ole Pedersen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Pernille Bausager Rohde

Projektleder DigiTech

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Pernille Paludan Tjørnelund

Underviser

Grundforløb

Pædagogisk assistentuddannelsen

Odense

Peter Rostkjær

IT-konsulent

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Peter Stig Jørgensen

IT-konsulent

IT, kommunikation og rekruttering

Middelfart

Odense

Svendborg

Peter Varring Jensen

Underviser

Grundforløb

Odense

Petrine Bjørnestad

Underviser

Grundforløb

Svendborg

Pia Angela Eskelund Vander

IT-pædagogisk koordinator

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Raymond Milling Aabech

Teknisk servicemedarbejder

Service

Odense

Rebekka Beermann Kristiansen

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Svendborg

Reneé Halkjær

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

EUX Velfærd

Odense

Rikke Dyrgård Kaspersen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Rikke Lolk

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Rikke Østrup Jensen

Uddannelsesvejleder

Middelfart

Odense

Vejledning og optagelse

Rikke Ruager Boysen

Underviser

Odense

Rikke Skovsende

Underviser

Odense

Læse- og specialvejleder

Rune Wolthers Hansen

Underviser

EUX Velfærd

Odense

Sabine Skjoldborg Vingborg

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

Sara Strandholdt

Underviser

Grundforløb

Odense

Sara Stubgaard-Schmidt

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

Signe Bjørn Carlsen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Simon Lund-Kjær

Underviser

Odense

Simone Lykke Sørensen

Studentermedhjælper

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Sofie Møller-Nielsen

Underviser

Grundforløb

Odense

Sophia Noel Cheline Johansson

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Søren Brønsro Rasmussen

Underviser

Svendborg

Søren Buus Nowak

Underviser

EUX Velfærd

Odense

Steen Smedegaard Kjeldsen

Uddannelsesleder

Den pædagogiske assistentuddannelse

Ledelse

Odense

Stephanie Elisabeth Vierø

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Stina Davidsen Nielsen

Underviser

Odense

Stine Damm Börjeson

Underviser

Grundforløb

Stine Juul

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Stine Northway

Underviser

Grundforløb

Odense

Susanne Jantzen

Underviser

Odense

Susanne Thorsen Dejligbjerg

Administrativ medarbejder

Elevadministrationen

Odense

Tanja Elisabeth Rosenkrans

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Tenna Lykke Lapertis

Uddannelsesleder

Ledelse

Svendborg

Thomas Falslund Kjeldsen

Ressourcechef

Ledelse

Middelfart

Odense

Svendborg

Thomas Jensen

Koordinator

Elevadministrationen

Odense

Tina Ellehuus

HR-medarbejder

Økonomi og HR

Odense

Tina Høegh Schiønning

Underviser

Odense

Tina Melbye

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Tina Præstbro Nielsen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Tina Regeser

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Svendborg

Tina Vinsten Clausen

Underviser

Odense

Tine Flintholm Lindenskov

Underviser

Odense

Svendborg

Læse- og specialvejleder

Tine Funding

Underviser

Grundforløb

Odense

Tinna Durhuus Poulsen

Underviser

SOSU-hjælperuddannelsen

Odense

Tordis Måstrup Kristensen

Underviser

Pædagogisk assistentuddannelsen

Odense

Trine Munkøe Bjørn

Underviser

Pædagogisk assistentuddannelsen

Odense

Trine Outzen Paulsen

Uddannelsesleder

SOSU-assistentuddannelsen

Ledelse

Odense

Trine Søberg

Underviser

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Troels Lyhne Larsen

Elevkoordinator

Odense

Troels Mouritsen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Odense

Ulla Jensen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

EUX Velfærd

Odense

Ulla Jeppesen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

EUX Velfærd

Odense

Unna Breum Danielsen

Underviser

Middelfart

Odense

Læse- og specialvejleder

Vasigaran Jeganathan

Studentermedhjælper

IT, kommunikation og rekruttering

Odense

Vibeke Andersen

Underviser

Grundforløb

Odense

Vibeke Longsholm Lüers

Underviser

Grundforløb

Odense

Vinnie Grønbjerg Ricksen

Underviser

SOSU-assistentuddannelsen

Middelfart

MØD VORES
MEDARBEJDERE

FIND
HVAD
DU
LEDER
EFTER

Search
Generic filters
Exact matches only